Kalkulator OC i AC - porównaj ceny i kup ubezpieczenie samochodu online

Zakres obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego regulowany jest ustawowo, co oznacza, że w każdym towarzystwie otrzymasz te same świadczenia w ramach zakupionej polisy. Przy wyborze odpowiedniego OC warto więc kierować się najniższą ceną. Kalkulator OC/AC wyszuka i porówna dla Ciebie najlepsze oferty na rynku, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zakres obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego regulowany jest ustawowo, co oznacza, że w każdym towarzystwie otrzymasz te same świadczenia w ramach zakupionej polisy. Przy wyborze odpowiedniego OC warto więc kierować się najniższą ceną. Kalkulator OC/AC wyszuka i porówna dla Ciebie najlepsze oferty na rynku, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Jak działa kalkulator OC AC Wowpolisa?

Kalkulator OC AC selekcjonuje oferty na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika. Za pomocą formularza zbieramy informacje niezbędne do wyliczenia ceny polisy i przedstawiamy najlepsze oferty kilkunastu towarzystw takich jak np. Allianz, Axa Direct, LINK4, Proama. Odpowiedź na wszystkie pytania zajmie Ci nie więcej niż 10 minut. W zamian otrzymasz rzetelne porównanie cen proponowanych przez ubezpieczycieli w ramach polisy OC lub dodatkowo AC.

Dlaczego formularz kalkulatora OC zawiera tyle pytań?

Aby dokonać kalkulacji, musimy poznać szczegółowe informacje na temat profilu kierowcy – to one mają decydujący wpływ na ostateczną cenę polisy OC. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe wylicza cenę składki na podstawie innych parametrów. Czasami nieistotne z Twojego punktu widzenia informacje, mogą znacząco wpłynąć na cenę OC. Jeśli więc zależy Ci na najtańszej ofercie, warto wpisać wszystkie dane, o które prosimy. Dzięki temu będziesz miał pewność, że przedstawione oferty są dla Ciebie najkorzystniejsze.

Czy dane, które wpisuję do kalkulatora OC są bezpieczne?

Szczególnie dbamy o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych użytkowników. Wszystkie przekazane nam w kalkulatorze OC informacje i dane osobowe są więc odpowiednio zabezpieczone oraz przechowywane. Używamy certyfikatu EV (zielona kłódka na pasku adresu). Informacje przez nas zgromadzone służą wyłącznie do kalkulacji najlepszej oferty OC. Nie udostępniamy ich żadnym zewnętrznym podmiotom.

Ile mogę zaoszczędzić dzięki kalkulacji OC?

Cena OC uzależniona jest od wielu czynników. Wpływają na nią zarówno dane właściciela takie jak wiek lub historia ubezpieczeniowa, jak i informacje dotyczące auta (rok produkcji, przebieg, czy moc silnika). Zawsze przedstawiamy naszym użytkownikom najniższe ceny proponowane im przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Przykładowo najniższa cena OC dla 35-letniego mężczyzny mieszkającego dużym mieście, posiadającego Forda Fiesta z 2007 roku wynosi 516 zł, podczas gdy najdroższa propozycja to prawie 1000 zł. Warto przypomnieć, że zakres ubezpieczenia OC zawsze jest taki sam więc przy wyborze polisy warto kierować się najniższą ceną. W tym przypadku oszczędność wyniosłaby niemal 500 zł.

Jak kupić ubezpieczenie OC przez kalkulator OC Wowpolisa?

Przeprowadzenie kalkulacji jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytania zawarte w formularzu i uzupełnić wymagane dane. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych informacji kalkulator w zaledwie kilka sekund wyświetli oferty dopasowane do profilu użytkownika. Najtańsze propozycje znajdują się w górnej części zestawienia. Klient, który zechce dokonać zakupu online, zostanie przekierowany na stronę wybranego ubezpieczyciela lub skontaktuje się z nim agent ubezpieczeniowy.

Kalkulator ubezpieczeń OC AC - ceny OC od 309,00 zł Kalkulator OC AC, porównujący oferty z 10 największych TU, wybierze dla Ciebie sprawdzone ubezpieczenie OC I AC. Nie przepłacaj, sprawdź jak to działa! wowpolisa
4.44 /5 z 16 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab chevron-down